Jak obsługiwać naczepę wywrotkę

Film prezentuje jak unikać wypadków, awarii oraz uszkodzeń naczep wywrotek podpiętych do ciągnika siodłowego. Pośpiech, rutyna, nie przestrzeganie zasad BHP mogą być tragiczne w skutkach podczas obsługiwania naczepy wywrotki. Każdy operator obsługujący naczepę powinien pamiętać o naj . Oglądalność i zainteresowanie: 251303. Czas trwania 5m 36s. Otrzymana ocena 690. Reakcje 28.
- Bardzo dobry film ale sami panowie wiecie jak to często bywa.... Z tym podłożem terenem itp... Niestety każdy z nas to przerabiał budowa to budowa a szczególnie sypanie na zwałki drogowe popiołów... Masakra
- Yuthg powiedziałam że tata jest śpiący czy może
- Na tej stronie też widziałem usługi stolarskie myśle że jest ok,
- WhatsApp
- Nice video 👍👍👍
- Znajdź mnie na budowie utwardzony teren
- Music: LANA TELE Flight
- A jak sypie że skarpy to jest dobrze?? I ostatnia os zwisa?
- O! Er trans. Pozdrawia zadowolony klient 😃.
- Nie rozumiem jednego po co przełączyc dzwignie w pozycjie neutralna po 1 min przecież mulda opadła pompa wyłączona jest to i tak olej nie płynie nie może byż na pozycni do opuszcznia ??????
- as máquinas sãos lindas em todos mundo o cupim do iaco inos brasil
- hava group dobre właśnie się zastosowałem do tych zasad
- yo no le entendi nimadres
- Fajny film. Szkoda że na tych wszystkich obowiązkowych kursach go nie puszczają. A tak w ogóle nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale na tych kursach przekazują kupę nikomu niepotrzebnej wiedzy a o takiej jak w filmie to się nawet nie zająkną.
- Wszystko pięknie ale żeby to było takie proste. Często jest tak że nieda się ustawić zestawu na płaskiej powierzchni. Boksy tak ciasne że równo nie staniesz albo sufity za niskie i szarpać trzeba żeby zleciało, czy np. ładowarki za niskie żeby równo nasypały tylko na ścianę wszystko leci i łopatą trzeba poprawiać ja dasz radę oczywiście. i takie tam. A towar wiadomo trzeba się pozbyć bo co z nim zrobisz.....
- Brawo😊
- Ładnie zrobione
- good!
- I like it!
- Nice, very helpful